MN1-T-30-250-1-4JB-B-C
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Carling Technologies MN1-T-30-250-1-4JB-B-C
Part No: MN1-T-30-250-1-4JB-B-C
Manufacturer:Carling Technologies
Package:
Description: CIRCUIT BREAKER
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Series:M
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Mounting Type:Panel Mount
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):500mA
Voltage Rating - AC:250 V
Voltage Rating - DC:80 V