10C22X58GI/I
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Altech Corporation 10C22X58GI/I
Part No: 10C22X58GI/I
Manufacturer:Altech Corporation
Package: Cartridge, Non-Standard
Description: FUSE CARTRIDGE 10A 660VAC
Series:-
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Packaging:Bulk
Fuse Type:Cartridge
Current Rating (Amps):10A
Voltage Rating - AC:660 VAC
Breaking Capacity @ Rated Voltage:-
Size / Dimension:0.866" Dia x 2.283" L (22.00mm x 58.00mm)