4DPI-32-II
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
4D Systems Pty Ltd 4DPI-32-II
Part No: 4DPI-32-II
Manufacturer:4D Systems Pty Ltd
Package:
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Series:-
Packaging:Box
Product Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:64.80mm W x 48.60mm H